Level up!

— odnajdź swoją niszę jako coach / mentor / trener w zaledwie 1 dzień

I zacznij zarabiać spektakularne pieniądze na swojej wiedzy, doświadczeniu i talentach!

16 czerwca 2023
Warszawa i online

Jedyny taki 1-dniowy warsztat dwóch mentorek: Karoliny Kizińskiej i Sylwii Petryny.

Bilety znikają za:

Sprawdź, czy to szkolenie jest dla Ciebie:

Dopiero zastanawiasz się nad zawodem coacha / mentora / trenera i:

Chcesz pewnie wejść na rynek (również online), by zdobywać swoich klientów i zarabiać porządne pieniądze.

Marzysz o stworzeniu biznesu związanego z przekazywaniem wiedzy, bo w głębi serca czujesz, że masz do tego predyspozycje, ale nie wiesz, jak zacząć efektywnie działać i na czym się skupić, aby wyróżnić się, przebić i zarabiać porządne pieniądze.

Już jesteś coachem / mentorem / trenerem:

Ale Ci nie idzie, ciągle balansujesz na progu opłacalności.

Masz poczucie, że jesteś igłą w stogu siana.

Nie chcesz konkurować ceną, ale nie wiesz, jak inaczej przyciągnąć klientów, aby wybrali właśnie Twoją ofertę.

Pragniesz zarabiać pięcio- lub sześciocyfrowe kwoty na tym, co robisz, systematycznie wchodząc na wyższe stawki.

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał internetu i mediów społecznościowych, aby zbudować dochodową markę osobistą, która da Ci pełną niezależność finansową i decyzyjną.

Chcesz poszerzyć swoją działalność o kompetencje coacha / mentora / trenera, by:

W maksymalnie kompleksowy sposób zaopiekować się swoimi klientami, zaoferować im więcej wsparcia, poprowadzić ich efektywniej, a jednocześnie wskoczyć na level up swoich dochodów.

Wyróżnić się szerszym zakresem umiejętności wśród tłocznej konkurencji.

W końcu wyjść ze swoją ofertą szkoleniową lub produktami cyfrowymi i zarabiać także wtedy, gdy nie pracujesz.

Dotrzeć do nowych klientów, którzy oczekują od Ciebie dodatkowych umiejętności, ale są też gotowi zapłacić więcej za Twoją pomoc.

COACH / MENTOR / TRENER

Często słyszysz, że to zawody przyszłości, które będą się w najbliższych latach cieszyć rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem.

Ale czym się zajmują i czy to może być coś dla Ciebie?

Coach towarzyszy klientowi w drodze do jego celu, umiejętnie zadając pytania.

Być może warto dodać metody coachingowe do Twoich obecnych działań? Jeśli pracujesz z klientami i chcesz, aby nauczyli się sami podejmować decyzje i dochodzić do właściwych wniosków — zostań coachem. Zdobędziesz  odpowiednie i skuteczne narzędzia, odkryjesz moc zadawania pytań i budowania samoświadomości swoich klientów, procesowo prowadząc ich do realizacji celu.

Mentor ma już wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, poprzez które wspiera swojego mentee (ucznia) w szybszym przejściu podobnej drogi.

Być może to Ty jesteś osobą, która już teraz ma wiedzę i doświadczenie, którym warto dzielić się z innymi poprzez mentoring indywidualny lub grupowy. Możesz prowadzić za sobą innych, pomagając im na ich ścieżce zawodowej. Być może potrzebujesz wzmocnić w sobie kompetencje mentorskie i wypracować najlepsze narzędzia dla swoich klientów. Być może chcesz skutecznych narzędzi i nauczenia się, w jaki sposób prowadzić procesowo swoich mentee?

Trener dzieli się wiedzą podczas szkoleń, warsztatów, wykładów.

Być może masz wiedzę, którą już teraz chcesz się dzielić, prowadząc świetne szkolenia, warsztaty i treningi — na mniejszą lub szerszą skalę. Jak zapewne wiesz, jest wiele sposobów na prowadzenie grup, a na rynku wielu trenerów, którzy robią to nieumiejętnie… nie wiedząc, czym jest proces grupowy, ani jak efektywnie przekazać informacje, by rzeczywiście zostały wdrożone.

Możesz też otworzyć się na olbrzymie możliwości, jakie daje bycie równocześnie coachem, mentorem i trenerem, by dobierać metody i narzędzia wsparcia swoich klientów według ich potrzeb i celu, a dzięki temu rozwinąć dochodowy biznes (online) i osiągać rekordowe wyniki.

Niezależnie od tego, do której z powyższych grup należysz lub dopiero planujesz dołączyć – aby zaistnieć na rynku i zarabiać, musisz zmierzyć się z:

Olbrzymią konkurencją, która robi prawie to samo, co Ty i rywalizuje ceną.

Poczuciem, że jesteś igłą w stogu siana.

Walką o klienta i próbą zostania zapamiętanym.

Przekroczeniem progu rentowności.

W każdym przypadku odpowiedzią na te rozterki jest
odpowiednie niszowanie, wybór grupy docelowej i odnalezienie własnego wyróżnika, czyli odkrycie pomysłu na siebie jako coach / mentor / trener.

Właśnie tego dokonasz pod naszym okiem podczas 1-dniowego szkolenia Level UP.

Wykorzystaj naszą autorską metodę odnajdowania swojej drogi poprzez niszowanie,

aby skutecznie i spektakularnie zarabiać jako coach/ trener/ mentor mimo olbrzymiej konkurencji w branży.

Chcesz wykonywać zawód trenera / coacha / mentora profesjonalnie lub zastanawiasz się jak zacząć?

Myślisz o tym jak wyróżniać się na tle konkurentów w branży i zarabiać satysfakcjonujące pieniądze?

Jesteś trenerem / coachem, ale brakuje Ci kompetencji mentorskich?

Chcesz poszerzyć swoją ofertę, aby dotrzeć do szerszego grona klientów, gotowych zapłacić większe kwoty za Twoje usługi?

Ciężko pracujesz, ale ledwo przekraczasz próg opłacalności, a marzysz o stabilizacji zawodowej i bezpieczeństwie finansowym?

Czujesz, że Twoja wiedza i doświadczenie nie są odpowiednio wynagradzane? Pragniesz wykorzystywać swój potencjał, pomagać innym, a jednocześnie świetnie na tym zarabiać?

W takim razie powiedz nam…

Ilu jeszcze klientów pójdzie do konkurencji, przez to, że nie masz zbudowanej marki eksperckiej opartej na wąskiej niszy?

Jak długo jeszcze wytrzymasz na zbyt niskich stawkach, zanim nie powrócisz do poprzedniego zajęcia etatowego?

Przebij szklany sufit swoich dochodów z nami — wykorzystaj swój potencjał, zbuduj markę osobistą na wąskiej niszy jako coach/ trener/ mentor i zarabiaj spektakularnie! A wszystko, czego potrzebujesz, otrzymasz na 1-dniowym szkoleniu.

Wskocz Level UP, czyli wykreuj/odkryj pomysł na własną markę ekspercką w jednej z najbardziej tłocznych branż i zarabiaj wybitnie dzięki naszej autorskiej metodzie 6 Z.

Rozwiń biznes ekspercki z metodą, której skuteczność potwierdzają efekty setek kursantów i kursantek!

Czego możesz się spodziewać po udziale w szkoleniu i zastosowaniu naszej metody?

Level UP

zarobków

Zaczniesz pozyskiwać bardziej wyspecjalizowanych klientów, którzy będą gotowi zapłacić wyższe stawki godzinowe. Dzięki temu, pracując mniej, możesz osiągnąć kilka razy większe zarobki.

Jednym z głównych wyróżników osób zarabiających wysokie stawki jest weryfikacja kompetencji w międzynarodowym standardzie VCC.

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie kompetencje musisz rozwijać, aby taką certyfikację kompetencji coachingowych, trenerskich i mentorskich zdobyć.

Na szkoleniu nauczysz się również, jak wybrać odpowiednią grupę docelową i stać się ekspertem, który dociera do wymarzonych klientów.

Level UP

Komunikacji

Ludzie płacą chętniej i większe stawki, gdy pomagasz im rozwiązać konkretne problemy.

Dzięki tworzeniu precyzyjnych komunikatów trafisz w najczulsze punkty i potrzeby klientów z grupy docelowej.

To koniec polowania na klienta – zaczniesz przyciągać właściwe osoby bez wysiłku.

Dodatkowo odpowiednia komunikacja przyczyni się do budowania wizerunku eksperta – a marka ekspercka dyktuje własne warunki współpracy, m.in. ze stawkami premium.

Level UP

Działań

Otworzysz się na działanie online i zyskasz możliwość dotarcia do swojej grupy docelowej na większą skalę.

Poznasz możliwości skalowania własnego biznesu dzięki działaniom w sieci.

Zmienisz perspektywę, bo jeśli chcesz zarabiać spektakularnie, musisz zacząć myśleć o swojej działalności, jako o skalowalnym biznesie.

Kluczowym rozróżnieniem działań ekspertów od działań rzemieślników jest często zweryfikowana kompetencja. W dobie globalizacji dobrze jest mieć taki wyróżnik na międzynarodowym poziomie.

Level UP

pracy

Zaczniesz pracować w zgodzie ze sobą i z tym, co najlepiej potrafisz. To sprawi, że poczujesz lekkość w pracy, jednocześnie gwarantując klientom skuteczniejszy proces i szybsze efekty.

Obierzesz kierunek, który naturalnie wypływa z Twoich wartości i talentów.

Mentor / Trener / Coach? Sprawdzisz, która ścieżka jest Ci najbliższa i najmocniej rezonuje z Tobą.

Zobaczysz też, jak możesz świetnie zarabiać i wykreować markę ekspercką, dzięki równoległemu realizowaniu się jako Mentor, Trener i Coach (o ile zechcesz pójść tą drogą).

Przyjedź na szkolenie i zobacz, jak z łatwością przyciągnąć dobrze płacących klientów, i wykreować markę ekspercką, dzięki odpowiedniemu zniszowaniu!

Kto stoi za szkoleniem?

Dwie przedsiębiorcze kobiety, które postanowiły połączyć swoje bogate doświadczenia zawodowe, by powstało bezprecedensowe, jedyne takie w Polsce szkolenie, oparte na autorskiej metodzie 6 Z.

DR Karolina Kizińska

Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka dwóch spółek, mentorka kobiecych biznesów online, autorka książki „Superkobiety Onlajnu, czyli jak się spełniać w biznesie (online)”.

Choć do świata internetu przymusiła ją pandemia, zamykając drzwi jej muzycznych placówek stacjonarnych, świetnie się w nim odnalazła. W 2,5 roku rozwinęła swój biznes online od 0 do niemal 1.000.000 zł przychodu (rocznie). W 10-dniowej kampanii wygenerowała przychód wielkości 200.000 zł – dwukrotnie w ciągu 5 miesięcy.

Z sukcesem uczy przedsiębiorcze kobiety, jak znaleźć pomysł na siebie, zniszować go, by na tej podstawie budować, rozwijać, automatyzować i skalować biznes online.
Robi to poprzez kursy, szkolenia, mastermindy oraz kilkumiesięczne programy premium z elementami mentoringu.

Głęboko wierzy, że każdy ma Supermoce, na bazie których już teraz może oprzeć budowanie własnego biznesu online. A jej misją jest pomagać je odkryć, opakować w produkty cyfrowe i nauczyć sprzedawać, by zmienić je w biznes i móc świetnie na tym zarabiać.

W swojej pracy pomogła już wielu coachkom, trenerkom i mentorkom skutecznie zniszować ich usługi i wykorzystać pełen potencjał możliwości internetu, by rozwinąć biznes z satysfakcjonującymi dochodami.

Zobacz, co o współpracy z Karoliną Kizińską mówią jej klientki:

Sylwia Petryna

Mówią o niej Wiedźma Biznesu. Założycielka i CEO Petra Consulting, którą prowadzi z sukcesem od 20 lat.

Jest właścicielką jedynej na kraj licencji oraz autorką Szkoły Mentorów i Trenerów w międzynarodowej certyfikacji.

Zrealizowała projekty edukacyjne na ponad 100 mln zł. W procesie inkubacji wsparła ponad 500 podmiotów gospodarczych. Od wielu lat wspiera w rozwoju biznesu trenerów, mentorów i coachów.

Jest certyfikowaną  coachką ICF i mediatorką. Współautorka 5 książek w certyfikacji VCC oraz książki „My name is Woman… BiznesWoman”.

Jest praktykiem metody Kaizen – co często wykorzystuje w optymalizowaniu działań biznesowych i prowadzeniu swoich certyfikowanych szkół.

Od wielu lat wspiera osoby w dążeniu do samorealizacji, inicjując projekty rozwojowe i dotacyjne, prowadząc mentoringi grupowe i indywidualne, tworząc przestrzeń dla rozwoju biznesu.

Zobacz, co o współpracy z Sylwią Petryną mówią jej klienci:

Sekretem naszego szkolenia jest autorska metoda 6 Z, dzięki której przebijesz szklany sufit dochodów i będziesz zarabiać spektakularnie jako coach / trener / mentor.

Czas na Twój pomysł na siebie wart MILION.

 

Wejdź Level UP w 6 krokach

ZARABIAJ SPEKTAKULARNIE

ZOBACZ CZY DZIAŁA — TESTUJ

ZBUDUJ ŚWIADOMIE MARKĘ

ZNAJDŹ SWÓJ WYRÓŻNIK

ZNISZUJ SIĘ

ZOSTAŃ PROFESJONALNYM COACHEM / TRENEREM / MENTOREM

Zostań profesjonalnym coachem / trenerem / mentorem

Branża coachingu i mentoringu daje olbrzymie możliwości pod warunkiem, że będziemy świadomie rozwijać swoje kompetencje i stawiać na certyfikację.

Na szkoleniu dowiesz się, jak skutecznie pracować z własnymi kompetencjami, wykorzystując do tego koło kompetencji, by przygotować się jak najlepiej do wykonywania zawodu.

Zrozumiesz, jakie umiejętności są niezbędne do każdej z ról: mentora / trenera / coacha i w której czujesz się najlepiej (a może zechcesz je połączyć?).

Zniszuj się, by docierać z precyzją

Głównym problemem większości osób z branży rozwojowej, jest pozostanie na zbytnim poziomie ogólności – w swoich ofertach, określeniu grupy docelowej i komunikowaniu do niej, w budowaniu marki.

Biorąc pod uwagę naprawdę dużą konkurencję, taki brak specjalizacji jest ogromnym błędem, który blokuje przed pozyskaniem większej liczby klientów i wyższymi zarobkami.

Na szkoleniu dowiesz się, jak wybrać swoją niszę i grupę docelową zgodnie z zasadą „Im węziej, tym lepiej”.

Pomoże Ci to skuteczniej kierować swoimi działaniami marketingowymi, a w efekcie pozyskasz lepiej płacących klientów i zawalczysz o swój “kawałek tortu”.

Znajdź swój wyróżnik i stań się jedynym słusznym wyborem

Jak zdystansować się od konkurencji, gdy wszyscy pracują na podstawie tych samych metod i chcą pomagać innym?

Odpowiedzią jest wyróżnik. Podczas szkolenia dowiesz się, jak znaleźć własny wyróżnik – zgodny z Twoimi kompetencjami oraz tym, co już teraz robisz lepiej/inaczej.

Nauczysz się opowiadać swoją historię, by stać się bezkonkurencyjnym — zaintrygujesz, przyciągniesz i zbudujesz relację z klientem nie tylko na poziomie profesjonalnym, ale i osobistym.

Poznasz schemat komunikacji PROBLEM – ROZWIĄZANIE – REZULTAT, czyli najskuteczniejszy sposób dookreślenia specyfiki Twojej marki, który stanie się podstawą Twoich działań marketingowych i przyczyni się do sukcesu.

Wyróżnikiem jest również posiadana certyfikacja. O tym, w jaki sposób pozwali Ci ona działać na międzynarodowym poziomie, dowiesz się więcej na szkoleniu.

Zbuduj świadomie markę ekspercką i stań się magnesem na klientów

W branży rozwojowej zbudowanie marki eksperckiej to nie dodatek, a konieczność.

Zaczniesz od podstaw, poznając archetypy marki, by świadomie wybrać ten najbardziej dopasowany do Ciebie.

Podczas szkolenia dowiesz się również, jak zbudować świadomą markę krok po kroku i stać się magnesem dla swoich idealnych klientów.

Zobacz czy działa — testuj, by odnaleźć własną drogę do Edenu!

Najlepszą weryfikacją naszych pomysłów, są nasi klienci.

Dlatego dowiesz się, jak przetestować swoją nową komunikację skierowaną na konkretne problemy wybranej grupy odbiorców.

Poznasz sprawdzone sposoby na to, by wykazując się empatią dla klienta i odpowiadając na jego potrzeby, odkrywać dalszy kierunek rozwoju swojej marki.

Zarabiaj spektakularnie

Większość osób z branży rozwojowej ma ogromną wiedzę i z pasją pomaga ludziom, ale nie potrafi na tym zarabiać – w tym odpowiednio wyceniać swoich usług.

Na szkoleniu dowiesz się, jak zarabiać na wiedzy i doświadczeniu i jak to odpowiednio skalkulować.

Zrozumiesz, co wpływa na wyniki w Twoim biznesie — wg modelu W=I+K+J, dzięki czemu będziesz mieć większy wpływ na swoje zarobki.

Poznasz różne modele biznesowe dostępne dla branży rozwojowej, by móc zadecydować, którą drogą podążyć do własnego spełnienia i zwiększania zarobków.

Podsumowując na 1-dniowym szkoleniu warsztatowym Level UP czeka na Ciebie 12 paneli tematycznych:

Jak skutecznie rozwijać kompetencje w zawodzie — koło kompetencji. 

Mentor / trener / coach — różne role, różne kompetencje. 

Jak zbudować markę ekspercką krok po kroku

Nisza i grupa docelowa. Jak wybrać „dla kogo” i „kim” będzie Twoja marka (online).  

Zacznij od podstaw — archetypy marki — jak z nimi pracować (jako podstawa budowania marki). 

Twój wyróżnik — jak i gdzie go znaleźć. 

Twoja historia, czyli podkreśl swój wyróżnik odpowiednią narracją — zaintryguj, przyciągnij, zarezonuj z klientem. 

Co wpływa na wyniki w Twoim biznesie, poznaj formułę W=I+K+J. 

Testowanie niszy i empatia dla klienta.

Rdzeń skutecznej komunikacji:  Problem — Rozwiązanie — Rezultat. Czyli kim są Twoi ludzie, czego potrzebują, o czym marzą i jaki mają problem. 

Jak zarabiać na wiedzy i doświadczeniu — jak to wyliczyć.

Modele biznesowe dla branży rozwojowej 

Jak widzisz, czeka Cię naprawdę solidna dawka wiedzy, która pomoże Ci uporządkować pracę jako coach / mentor / trener. Jeśli obawiasz się, że być może to za dużo informacji do przyswojenia przez zaledwie 7 godzin, już Cię uspokajamy!

Otrzymasz dostęp do nagrania z całego warsztatu aż na 12 miesięcy, aby w wolnej chwili, w swoim tempie, przerobić raz jeszcze wszystkie zagadnienia. Wiemy, że do niektórych wrócisz kilkukrotnie, prawdopodobnie również dlatego, że wdrażając nasze rady, rozwój Twojego biznesu może się naprawdę rozpędzić!

Do wyboru masz dwie opcje warsztatu – stacjonarny oraz online (transmisja na żywo). Jeśli nie jesteś w stanie wziąć udziału na żywo lub nie czujesz się komfortowo wśród dużej grupy ludzi, bilet online jest świetną opcją, aby obejrzeć szkolenie w domowym zaciszu w dowolnym czasie – otrzymujesz świetnej jakości nagranie zaraz po warsztacie.

Jeśli jednak masz możliwość dotarcia do Warszawy, do naszej sali szkoleniowej, gdzie oprócz Ciebie będzie kilkadziesiąt innych, zdeterminowanych do działania coachów / mentorów / trenerów, naprawdę nie zastanawiaj się dłużej!

Warsztaty na żywo to możliwość:

  • zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości na bieżąco, podczas panelu,

  • nawiązania nowych kontaktów biznesowych,

  • poznania osób, które doskonale znają Twoje problemy i rozterki, a tym samym służą sprawdzonymi radami,

  • zyskania ponadprzeciętnej dawki motywacji do pracy oraz inspiracji, dzięki niepowtarzalnej atmosferze stworzonej przez gotowych do zawodowych zmian uczestników.

Spotkania w gronie osób, które mają podobną pasję, chęci do działania oraz cel, dają ogromnego kopa rozwojowego. Sprawdź na własnej skórze, jak naładowany/a pozytywną energią wyjdziesz z tego warsztatu!

WARSZTAT odbędzie się
16 czerwca 2023 w Warszawie i online
w godzinach 10:00 – 17:00

Bilety znikają za:

Wybierz swój bilet:

BILET STACJONARNY

Wstęp na salę szkoleniową, gwarantujący udział w 12 panelach tematycznych.

Nagranie całego szkolenia na platformie z dostępem na 12 miesięcy.

BONUS: Workbook z ćwiczeniami do szkolenia w wersji wydrukowanej i PDF.

BONUS: Dostęp (12-miesieczny) do kursu online „Stwórz markę osobistą w social media w 5 prostych krokach” autorstwa Karoliny Kizińskiej.

BONUS: Udział w 4-godzinnym, interaktywnym szkoleniu online „Marka trenera, mentora i coacha na Linkedin” prowadzonym przez Sylwię Petrynę. Data 23 czerwca g. 10.00-14.00.

BONUS: Udział w 2h sesji online Q&A z organizatorkami szkolenia, na której możesz zadać swoje pytania, które nasuną się po szkoleniu. Sesja odbędzie się 21 czerwca g. 12.00 na platformie Zoom. Jeśli nie możesz być na żywo, możesz przesłać pytania przez formularz – my na nie odpowiemy, a Ty obejrzysz nagranie.  

Obiad

Kawę i herbatę w przerwie

Networking z innymi uczestnikami szkolenia i niespodzianki

cena biletu

1297 zł

BILET ONLINE

Udział w 12 panelach tematycznych online – przez ZOOM.

Nagranie całego szkolenia na platformie z dostępem na 12 miesięcy.

1 BONUS: Workbook z ćwiczeniami do szkolenia w wersji PDF.

BONUS: Dostęp (12-miesieczny) do kursu online „Stwórz markę osobistą w social media w 5 prostych krokach” autorstwa Karoliny Kizińskiej.

BONUS: Udział w 2h sesji online Q&A z organizatorkami szkolenia, na której możesz zadać swoje pytania, które nasuną się po szkoleniu. Sesja odbędzie się 21 czerwca g. 12.00 na platformie Zoom. Jeśli nie możesz być na żywo, możesz przesłać pytania przez formularz – my na nie odpowiemy, a Ty obejrzysz nagranie.  

cena biletu

797 zł

Bilety znikają za:

Miejsce szkolenia: Warszawa, Digital Knowledge Village, ul. Puławska 457.
Liczba miejsc w pakiecie stacjonarnym ograniczona – zostało jeszcze 30.

otrzymasz

Certyfikat

za udział w warsztacie Level UP!

Zapisz się na warsztat Level UP i:

Dowiedz się, jak zostać profesjonalnym i dobrze zarabiającym coachem / trenerem / mentorem.

Odnajdź swoją niszę, by precyzyjnie docierać do odpowiednich klientów, dla których cena gra drugorzędną rolę.

Odkryj swój wyróżnik, by stać się marką rozpoznawalną wśród gęstej konkurencji i pojawiać się w umysłach klientów jako pierwszy wybór.

Naucz się świadomie budować markę ekspercką, by stać się magnesem na klientów premium.

Dowiedz się, jak testować swoje pomysły, aby wybrać tylko te, które mają największą szansę na powodzenie wśród klientów, a jednocześnie najwyższą stopę zwrotu.

W końcu zacznij zarabiać spektakularnie wysokie kwoty, o jakich zawsze marzyłeś_aś, będąc coachem / trenerem / mentorem.

Daj się skutecznie poprowadzić ku realizacji Twoich biznesowych celów – tych bliższych, ale też dalszych.

Dołącz do warsztatu Level up i w pełni wykorzystaj możliwości pracy jako coach / trener / mentor, aby zyskać maksymalną satysfakcję z wykonywanego zawodu i zarabiać ponadprzeciętne pieniądze, jednocześnie zmieniając świat na lepsze i pomagając innym w ich podróży w głąb siebie.

Bilety znikają za:

FAQ

1. Czy mogę kupić kilka różnych biletów (i stacjonarnie i on-line)?

Nie ma ograniczeń co do ilości kupionych biletów. Każdy bilet upoważnia do wejścia / dostępu jedną osobę. Należy podać imię i nazwisko osoby.

2. Czy jest parking?

Tak, w cenie biletu jest dostępny parking.

3. Czy mogę otrzymać fakturę za bilet?

W trakcie zakupu biletu, na etapie uzupełniania danych uczestnika zaznacz pole pod nazwą: „Chcę otrzymać fakturę VAT”.

4. Czy mam zagwarantowane wyżywienie w ramach szkolenia?

Tak, oferujemy catering, w skład którego wchodzą przerwy kawowe, słodki poczęstunek oraz lunch.

5. Czy mogę wziąć udział w konferencji, jeśli nie prowadzę własnej firmy?

Oczywiście. Nasza konferencja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych rozwojem.

6. Czy cena za bilet podana jest w brutto czy netto?

Cena, jaką płacisz za udział w evencie, to cena brutto, która zawiera już podatek VAT w wysokości 23 %.

7. Czy obowiązuje dress code podczas wydarzenia?

Chcemy, aby nasi uczestnicy czuli się swobodnie i komfortowo, dlatego nie wymagamy specjalnego stroju. Jest to spotkanie o charakterze biznesowo-warsztatowym, dlatego rekomendujemy strój biznesowy/casual.

8. Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

TAK. Możesz rozłożyć płatność na raty. Jeśli jesteś zainteresowana tą opcją, napisz do mnie na hello@karolinakizinska.pl lub wspomnij o tym w kwestionariuszu.

9. Mam dodatkowe pytania, gdzie mogę je zadać?

Napisz do nas na hello@karolinakizinska.pl lub biuro@petraconsulting.pl.

10. Czy otrzymam nagranie z warsztau stacjonarnego? Na jaki czas?

TAK. Dostęp do nagrań dostajesz na platformie na okres 12 miesięcy.

Kup bilet na Level UP i wejdź na wyższy poziom dochodów i biznesu jako coach / trener / mentor, jednocześnie zmieniając świat na lepsze i pomagając innym!